Destone.cz » Dekorační kamenivo

Dekorační kamenivo

Dekorační kamenivo je určeno zejména pro zahradní architekturu při konečných úpravách zahrad, jako obsypový materiál okolí domů, parkových cest, plochých střech, apod. Dodává se ve frakcích 4 až 8 mm, 8 až 16 mm, 16 až 22 mm a 16 až 32 mm.

Zásypový písek s atestem pro dětská pískoviště zrnitosti 0/1 mm je určen nejen pro pískoviště, ale i pro zásypy položené zámkové dlažby. V nabídce máme také podkladovou drť zrnitosti 4/8 mm pod zámkovou dlažbu.

Dekorační kamenivo prodáváme:

  • volně ložené
  • balené v jednotunových velkoobjemových vacích.

V případě zájmu zajistíme dopravu na místo.

Přibližná spotřeba kameniva při zásypu 4 cm (5 cm) je 60 kg (75 kg) na m2. Tzn. z 1 t balení se pokryje 16 m2 při výšce 4 cm, nebo 13 m2 při výšce 5 cm. V prodeji je také písek zrnitosti 0/1 mm pro zásypy položené zámkové dlažby a podkladová drť zrnitosti 4/8 mm.

Co o nás říkají naši zákazníci?

⭐⭐⭐⭐⭐

Pohybuji se ve stavebnictví a proto si dokážu vážit dobře odvedené práce. Pan pokladač je řemeslník ze staré školy, takových už mnoho nenajdete. Že by se někdo zabýval takhle dokonalým napojením a naohybáním lišt a jiných detailů, to už se dnes prostě nevidí. Takže vřele doporučuji a přeji firmě hodně úspěchů.

Pan Pavel, Hřebeč

S panem Zajícem jsme byli s manželem velmi spokojeni. Je radost ho pozorovat při práci. Moc toho nenamluví, ale je to opravdový profesionál. Kamínky jsou opravdu hezké. Jsme už starší lidé a proto jsme ocenili i trpělivost s jakou nám pan Šmíd, který práce organizuje, vše vysvětlil a především doporučil úpravy terénu, aby nám koberec dlouho vydržel.

Mrakovcovi, Berounsko

Když mě firma Destone požádala o napsání této reference, tak jsem neváhal ani na chvíli. Kvalitní práci rád ocením. Bezproblémové jednání po celou dobu, co řekli to platilo, i když nám pokládku komplikovalo nevhodné počasí. Až budu realizovat zadní terasu, určitě se zase obrátím na firmu Destone.

Pan Ilja, Praha - Řepy

Přejít nahoru