Destone.cz » Pokládka

Proč zvolit pokládku od Destone?

 • Kalkulace a konzultace zdarma.
 • Materiál dopravíme zdarma.
 • Naši pokladači jsou zkušení profesionálové.
 • Získáváte kompletní záruku na materiál i práci.
 • Speciální aplikace – všechno je možné.
 • Výhodná sazba 15% DPH na materiál.

Kde pokládáme?

Svěřte se do rukou profesionálů a nechte si položit kamenný koberec přímo od výrobce! Nabízíme pokládku v Praze a Středočeském kraji. Dále také v oblastech sousedících se středočeským krajem.

Pokládku provádíme například v těchto městech: Praha, Kladno, Slaný, Louny, Litoměřice, Mělník, Mladá Boleslav, Roudnice n. l., Brandýs nad Labem, Boleslav, Milovice, Nymburk, Poděbrady, Benešov, Dobříš, Příbram, Rokycany, Hořovice, Plzeň, Rakovník, Žatec, Chomutov, Most

Nezávazná poptávka

Velice rádi pro Vás zdarma vyhotovíme cenovou nabídku na pokládku kamenného koberce. Vyplňte formulář níže a my Vás budeme do 2 dnů kontaktovat s nabídkou.

Nechce se Vám vyplňovat formulář? Zavolejte nám +420 702 270 158, nebo napište destone@destone.cz.

  Co o nás říkají naši zákazníci?

  ⭐⭐⭐⭐⭐

  Pohybuji se ve stavebnictví a proto si dokážu vážit dobře odvedené práce. Pan pokladač je řemeslník ze staré školy, takových už mnoho nenajdete. Že by se někdo zabýval takhle dokonalým napojením a naohybáním lišt a jiných detailů, to už se dnes prostě nevidí. Takže vřele doporučuji a přeji firmě hodně úspěchů.

  Pan Pavel, Hřebeč

  S panem Zajícem jsme byli s manželem velmi spokojeni. Je radost ho pozorovat při práci. Moc toho nenamluví, ale je to opravdový profesionál. Kamínky jsou opravdu hezké. Jsme už starší lidé a proto jsme ocenili i trpělivost s jakou nám pan Šmíd, který práce organizuje, vše vysvětlil a především doporučil úpravy terénu, aby nám koberec dlouho vydržel.

  Mrakovcovi, Berounsko

  Když mě firma Destone požádala o napsání této reference, tak jsem neváhal ani na chvíli. Kvalitní práci rád ocením. Bezproblémové jednání po celou dobu, co řekli to platilo, i když nám pokládku komplikovalo nevhodné počasí. Až budu realizovat zadní terasu, určitě se zase obrátím na firmu Destone.

  Pan Ilja, Praha - Řepy

  Přejít nahoru