Destone.cz » Informace » UV REZIST – 100% UV odolný kamenný koberec

UV REZIST – 100% UV odolný kamenný koberec

Na rozdíl od standartního epoxidového pojiva nabízí polyaspartický systém UV REZIST 100% ochranu proti UV záření a tudíž je barevně stálý. Ač používáme ve standartním epoxidovém pojivu ty nejlepší UV stabilizátory, přirozenou vlastností epoxidových pryskyřic je postupné žloutnutí vlivem UV záření. Se změnou barvy přichází po letech degradace pojiva a následně jeho úbytek ve svrchní vrstvě plochy kamenného koberce. Z tohoto důvodu je pak nutné standartní epoxidový koberec přetírat po 2-4 letech (dle zatížení a míry expozice UV záření) revitalizačním nátěrem REVITAL KK. 

Proto rozhodně doporučujeme zvolit pojivo UV REZIST, jehož jediná nevýhoda je mírné navýšení ceny. Stálá barevnost je garantována i u sněhově bílého mramoru na jižní terase. Stejně tak nedochází k degradaci vazeb pojiva. Mezi další výhody pojiva UV REZIST patří aplikace již od 0°C, pochozí zatížení je možné již po 4h od aplikace a revitalizace je nutná po daleko delší době než u kamenných koberců se standartním pojivem.

Důležité informace o kamenném koberci UV REZIST v kostce
  1. Na slunci nezežloutne ani nedegraduje
  2. Není ho třeba přetírat z důvodu opětovného zpevnění
  3. Je o něco dražší než standartní epoxidový koberec. Rozdíl v ceně však smazává úspora na následné nutné revitalizaci, která by se provádí na epoxidových kobercích.
  4. Aplikace již od 0°C, pochozí již po 4h.

Co o nás říkají naši zákazníci?

⭐⭐⭐⭐⭐

Pohybuji se ve stavebnictví a proto si dokážu vážit dobře odvedené práce. Pan pokladač je řemeslník ze staré školy, takových už mnoho nenajdete. Že by se někdo zabýval takhle dokonalým napojením a naohybáním lišt a jiných detailů, to už se dnes prostě nevidí. Takže vřele doporučuji a přeji firmě hodně úspěchů.

Pan Pavel, Hřebeč

S panem Zajícem jsme byli s manželem velmi spokojeni. Je radost ho pozorovat při práci. Moc toho nenamluví, ale je to opravdový profesionál. Kamínky jsou opravdu hezké. Jsme už starší lidé a proto jsme ocenili i trpělivost s jakou nám pan Šmíd, který práce organizuje, vše vysvětlil a především doporučil úpravy terénu, aby nám koberec dlouho vydržel.

Mrakovcovi, Berounsko

Když mě firma Destone požádala o napsání této reference, tak jsem neváhal ani na chvíli. Kvalitní práci rád ocením. Bezproblémové jednání po celou dobu, co řekli to platilo, i když nám pokládku komplikovalo nevhodné počasí. Až budu realizovat zadní terasu, určitě se zase obrátím na firmu Destone.

Pan Ilja, Praha - Řepy

Přejít nahoru