Destone.cz » Produkty » Kamenný koberec » Kamenný koberec Lazio 1-4 mm

Kamenný koberec Lazio 1-4 mm - VERTIKAL

Skladem

Kamenný koberec Lazio neboli VERDE ALPI, je tmavě zelený mramorový kamínek.

více informací

Druh kameniva: Mramor
Zrnitost: 1-4 mm
Cena již od: 1291 Kč s DPH 1147 Kč s DPH za m2
( Cena za balení 2868 Kč s DPH, hmotnost 27 Kg )

Též dostupné v zrnitosti: 4-8 mm
Produkt je ve slevě!

Vyberte variantu pokládky:
V interiéru je vhodnější využít drobnější zrnitost, kvůli následné úspoře na výplňové hmotě.

Zadejte požadovanou plochu:
Celková výměra plochy pro pokládku

  m2
Navýšení množství materiálu:
Ve většině případů není podklad ideálně rovný, doporučujeme proto, objednávat počet balení alespoň s 10 % navýšením.
Zvolte tloušťku vrstvy:

Tloušťku vrstvy kamenného koberce na stěnu určuje zrnitost kameniva. Aplikuje se v nejtenší vrstvě, která zároveň souvisle zakryje podkladní plochu. více informací

Cena za kamenný koberec: 0 Kč s DPH  za 0 balení
Celková cena včetně doplňků: 0  Kč s DPH

Doprava zdarma od 22 000 Kč s DPH

orientační cenu dopravy si spočítejte níže

Výpočet ceny dopravy

Kamenný koberec VERTIKAL je systém kamenného koberce pro přímou aplikaci na svislé plochy natahováním.

Obsah balení

  • 25 kg kameniva dle vzorníku (PE pytel)
  • 2 kg polyuretanového pojiva (ve dvou 1l HDPE lahvích)
  • 4 litry zahušťovadla (v plastovém vědru)
  • návod na použití

Kamenivo pro kamenné koberce Palermo, Potenza, Perugia, Bergamo 1-5 mm, Umbria 1-4 mm, Piemonte, Sicilia, Parma, Catania je dodáváno v sudých počtech balení, vzhledem ke kombinaci 2 druhů kameniva (každý druh v jiném pytli). V případě, že jste objednali jedno balení DESTONE VERTIKAL v kombinaci s některým z výše zmíněných vzorů, obdržíte z logistických důvodů 2 ks 25 kg pytlů kameniva. Je tedy třeba z každého pytle odvážit 12,5 kg, které je nutné vzájemně řádně promíchat ještě před přidáním pojiva. Zbylé přebytečné kamenivo s pojivem nesmíchávejte, je možné jej použít na jiné účely.

Tloušťka aplikované vrstvy
U kamenného koberce VERTIKAL se aplikuje nejtenší možná vrstva, která zároveň souvisle zakryje podklad. Tloušťku vrstvy tedy udává velikost zrna kameniva, a proto ji nelze zvolit jako u pokládek na vodorovnou plochu. Orientačně u zrnitostí 1-4 mm a 1-5 mm je tloušťka vrstvy cca 4-6 mm, u zrnitosti 2-4 mm je to zhruba 6-7 mm a u zrnitostí 3-5 mm je tloušťka vrstvy 6-8 mm.

Je třeba penetrace pod kamenný koberec VERTIKAL?
Další penetrace pod tento typ kamenného koberce není nutná. Z části materiálu dodaného v sadě je zhotoven primární nátěr, který supluje penetrační nátěr.

Proč nejsou dostupné zrnitosti 4-8 mm ve variantě VERTIKAL?
Ačkoli náš systém VERTIKAL funguje i se zrnitostí 4-8 mm, nabízíme jej v kombinaci se zrnitostí 4-8 mm pouze proškoleným odborným firmám. Aplikace totiž není tak jednoduchá a bezproblémová jako u jemnějších zrnitostí 1-4 mm, 1-5 mm, 2-4 mm, 3-5 mm.

Co o nás říkají naši zákazníci?

⭐⭐⭐⭐⭐

Pohybuji se ve stavebnictví a proto si dokážu vážit dobře odvedené práce. Pan pokladač je řemeslník ze staré školy, takových už mnoho nenajdete. Že by se někdo zabýval takhle dokonalým napojením a naohybáním lišt a jiných detailů, to už se dnes prostě nevidí. Takže vřele doporučuji a přeji firmě hodně úspěchů.

Pan Pavel, Hřebeč

S panem Zajícem jsme byli s manželem velmi spokojeni. Je radost ho pozorovat při práci. Moc toho nenamluví, ale je to opravdový profesionál. Kamínky jsou opravdu hezké. Jsme už starší lidé a proto jsme ocenili i trpělivost s jakou nám pan Šmíd, který práce organizuje, vše vysvětlil a především doporučil úpravy terénu, aby nám koberec dlouho vydržel.

Mrakovcovi, Berounsko

Když mě firma Destone požádala o napsání této reference, tak jsem neváhal ani na chvíli. Kvalitní práci rád ocením. Bezproblémové jednání po celou dobu, co řekli to platilo, i když nám pokládku komplikovalo nevhodné počasí. Až budu realizovat zadní terasu, určitě se zase obrátím na firmu Destone.

Pan Ilja, Praha - Řepy

Přejít nahoru