Destone.cz » Produkty » Příslušenství a chemie » PROTISKLUZ KK – protikluzný posyp

PROTISKLUZ KK – protikluzný posyp

Skladem

Cena: 416 Kč s DPH 368 Kč s DPH
Produkt je ve slevě!
Hmotnost: 0.5 Kg

Doprava zdarma od 22 000 Kč s DPH

orientační cenu dopravy si spočítejte níže

Výpočet ceny dopravy

PROTISKLUZ KK je protismykový posyp na kamenný koberec určený do exteriéru. Používá se v místech, kde je kamenný koberec na nakloněné rovině, na schodech, nebo obecně v místech, kde je žádoucí zvýšit nekluznost povrchu, kvůli zajištění bezpečnějšího pohybu po ploše kamenného koberce.

Vydatnost a balení

Spotřeba: 50g/m².
Balení obsahuje: HDPE lahev s obsahem 0,5kg posypového materiálu, návod k aplikaci.

Pro více informací nahlédněte do sekce návody.

Co o nás říkají naši zákazníci?

⭐⭐⭐⭐⭐

Pohybuji se ve stavebnictví a proto si dokážu vážit dobře odvedené práce. Pan pokladač je řemeslník ze staré školy, takových už mnoho nenajdete. Že by se někdo zabýval takhle dokonalým napojením a naohybáním lišt a jiných detailů, to už se dnes prostě nevidí. Takže vřele doporučuji a přeji firmě hodně úspěchů.

Pan Pavel, Hřebeč

S panem Zajícem jsme byli s manželem velmi spokojeni. Je radost ho pozorovat při práci. Moc toho nenamluví, ale je to opravdový profesionál. Kamínky jsou opravdu hezké. Jsme už starší lidé a proto jsme ocenili i trpělivost s jakou nám pan Šmíd, který práce organizuje, vše vysvětlil a především doporučil úpravy terénu, aby nám koberec dlouho vydržel.

Mrakovcovi, Berounsko

Když mě firma Destone požádala o napsání této reference, tak jsem neváhal ani na chvíli. Kvalitní práci rád ocením. Bezproblémové jednání po celou dobu, co řekli to platilo, i když nám pokládku komplikovalo nevhodné počasí. Až budu realizovat zadní terasu, určitě se zase obrátím na firmu Destone.

Pan Ilja, Praha - Řepy

Přejít nahoru