Destone.cz » Produkty » Příslušenství a chemie » Armovací mřížka (různá balení)

Armovací mřížka (různá balení)

Skladem

Cena již od: 888 Kč s DPH

Doprava zdarma od 22 000 Kč s DPH

orientační cenu dopravy si spočítejte níže

Výpočet ceny dopravy

Armovací mřížka do kamenného koberce slouží ke zpevnění vrstvy kamenného koberce při pokládce na štěrkové podloží. Je vhodná pro všechny druhy kamenných koberců Destone.

Armovací mřížka je kladena na vrstvu zhutnělého štěrku 4-8mm a následně je přetažena vrstvou kamenného koberce o minimální tloušťce 2cm. Kamenivo s pojivem je zatlačeno do ok mřížky a tím je mřížka zapracována do struktury kamenného koberce a dodává mu tak pevnost o 60% vyšší než u nearmovaných kamenných koberců.

Armovací mřížka je zhotovena ze skelného vlákna, rozměry oka mřížky jsou 25mmx25mm, gramáž 130g/m2.

K dispozici je balení v rolích o rozměrech 1m x 10m (tedy 10m2) a 1m x 50m (tedy 50m2).

Více informací se dozvíte v návodu k použití.

Co o nás říkají naši zákazníci?

⭐⭐⭐⭐⭐

Pohybuji se ve stavebnictví a proto si dokážu vážit dobře odvedené práce. Pan pokladač je řemeslník ze staré školy, takových už mnoho nenajdete. Že by se někdo zabýval takhle dokonalým napojením a naohybáním lišt a jiných detailů, to už se dnes prostě nevidí. Takže vřele doporučuji a přeji firmě hodně úspěchů.

Pan Pavel, Hřebeč

S panem Zajícem jsme byli s manželem velmi spokojeni. Je radost ho pozorovat při práci. Moc toho nenamluví, ale je to opravdový profesionál. Kamínky jsou opravdu hezké. Jsme už starší lidé a proto jsme ocenili i trpělivost s jakou nám pan Šmíd, který práce organizuje, vše vysvětlil a především doporučil úpravy terénu, aby nám koberec dlouho vydržel.

Mrakovcovi, Berounsko

Když mě firma Destone požádala o napsání této reference, tak jsem neváhal ani na chvíli. Kvalitní práci rád ocením. Bezproblémové jednání po celou dobu, co řekli to platilo, i když nám pokládku komplikovalo nevhodné počasí. Až budu realizovat zadní terasu, určitě se zase obrátím na firmu Destone.

Pan Ilja, Praha - Řepy

Přejít nahoru