Destone.cz » Produkty » Příslušenství a chemie » Pores KK – Plnič pórů (různá balení)

Pores KK – Plnič pórů (různá balení)

Skladem

Cena již od: 1718 Kč s DPH
Do konce slevy zbývá 32 dnů!

Doprava zdarma od 22 000 Kč s DPH

orientační cenu dopravy si spočítejte níže

Výpočet ceny dopravy

PORES KK pro kamenné koberce v interiéru slouží k uzavření pórů neboli mezer mezi jednotlivými kamínky.

Co je PORES KK?

PORES KK je jednosložková , akrylátová, výplňová hmota. Je tixotropní, gelovitá a má mléčnou barvu. Po vytvrzení je čirá. Je ekologicky šetrná, zdravotně nezávadná, s velkou přilnavostí k povrchu, bez rozpouštědel. Aplikace je jednoduchá.

K čemu slouží PORES KK?

PORES KK pro kamenné koberce v interiéru slouží k uzavření pórů neboli mezer mezi jednotlivými kamínky. Struktura povrchu kamenného koberce zůstává zachována, přičemž se značně ulehčí úklid kamenného koberce. Po aplikaci doporučujeme takto vyplněný kamenný koberec přetřít finálním nátěrem REVITAL KK.

Vydatnost a balení

Spotřeba PORESU KK je 0,8 – 1,2 kg/ m2 v závislosti na tloušťce vrstvy kamenného koberce a zrnitosti použitého kameniva. Při tloušťce vrstvy kamenného koberce 0,8 cm a doporučené zrnitosti 1 – 4 mm je přibližná spotřeba 1 kg/ m2.

PORES KK je dodáván v plastových nádobách:

    • 5 kg pro cca 5 m2
    • 20 kg pro cca 20 m2

Konečná úprava

Pro zvýšení otěruvzdornosti doporučujeme vytvrzený PORES KK přetřít štětcem nebo válečkem epoxidovou pryskyřicí REVITAL KK.

Pro více informací nahlédněte do sekce návody.

Jaký je rozdíl mezi PORGEL KK a PORES KK? Odpověď naleznete v často kladených dotazech.

Co o nás říkají naši zákazníci?

⭐⭐⭐⭐⭐

Pohybuji se ve stavebnictví a proto si dokážu vážit dobře odvedené práce. Pan pokladač je řemeslník ze staré školy, takových už mnoho nenajdete. Že by se někdo zabýval takhle dokonalým napojením a naohybáním lišt a jiných detailů, to už se dnes prostě nevidí. Takže vřele doporučuji a přeji firmě hodně úspěchů.

Pan Pavel, Hřebeč

S panem Zajícem jsme byli s manželem velmi spokojeni. Je radost ho pozorovat při práci. Moc toho nenamluví, ale je to opravdový profesionál. Kamínky jsou opravdu hezké. Jsme už starší lidé a proto jsme ocenili i trpělivost s jakou nám pan Šmíd, který práce organizuje, vše vysvětlil a především doporučil úpravy terénu, aby nám koberec dlouho vydržel.

Mrakovcovi, Berounsko

Když mě firma Destone požádala o napsání této reference, tak jsem neváhal ani na chvíli. Kvalitní práci rád ocením. Bezproblémové jednání po celou dobu, co řekli to platilo, i když nám pokládku komplikovalo nevhodné počasí. Až budu realizovat zadní terasu, určitě se zase obrátím na firmu Destone.

Pan Ilja, Praha - Řepy

Přejít nahoru