Destone.cz » Produkty » Příslušenství a chemie » Separační olej pro bednění 250 ml

Separační olej pro bednění 250 ml

Skladem

Cena: 94 Kč s DPH 89 Kč s DPH
Do konce slevy zbývá 19 dnů!
Hmotnost: 0.3 Kg

Doprava zdarma od 22 000 Kč s DPH

orientační cenu dopravy si spočítejte níže

Výpočet ceny dopravy

Separační olej na bednění kamenného koberce zajišťuje separaci vzniklé vrstvy kamenného koberce od bednících desek (šalování) použitých při pokládce na svislé plochy.

Vydatnost a balení

Spotřeba: 50 ml na 1 m² bednící desky
Balení obsahuje: HDPE lahev s obsahem 250ml Separačního oleje na bednění kamenného koberce, návod k aplikaci.

 

Co o nás říkají naši zákazníci?

⭐⭐⭐⭐⭐

Pohybuji se ve stavebnictví a proto si dokážu vážit dobře odvedené práce. Pan pokladač je řemeslník ze staré školy, takových už mnoho nenajdete. Že by se někdo zabýval takhle dokonalým napojením a naohybáním lišt a jiných detailů, to už se dnes prostě nevidí. Takže vřele doporučuji a přeji firmě hodně úspěchů.

Pan Pavel, Hřebeč

S panem Zajícem jsme byli s manželem velmi spokojeni. Je radost ho pozorovat při práci. Moc toho nenamluví, ale je to opravdový profesionál. Kamínky jsou opravdu hezké. Jsme už starší lidé a proto jsme ocenili i trpělivost s jakou nám pan Šmíd, který práce organizuje, vše vysvětlil a především doporučil úpravy terénu, aby nám koberec dlouho vydržel.

Mrakovcovi, Berounsko

Když mě firma Destone požádala o napsání této reference, tak jsem neváhal ani na chvíli. Kvalitní práci rád ocením. Bezproblémové jednání po celou dobu, co řekli to platilo, i když nám pokládku komplikovalo nevhodné počasí. Až budu realizovat zadní terasu, určitě se zase obrátím na firmu Destone.

Pan Ilja, Praha - Řepy

Přejít nahoru