Destone.cz » Produkty » Příslušenství a chemie » UV Revital – Revitalizační nátěr 1,33 kg

UV Revital – Revitalizační nátěr 1,33 kg

Skladem

UV REVITAL je polyaspartický dvousložkový nátěr k obnovení lesku kamenného koberce UV REZIST.

více informací

Cena: 1274 Kč s DPH 1119 Kč s DPH
Do konce slevy zbývá 19 dnů!
Hmotnost: 1.33 Kg

Doprava zdarma od 22 000 Kč s DPH

orientační cenu dopravy si spočítejte níže

Výpočet ceny dopravy

Kdy použít UV Revital?

Po několika letech může povrch kamenného koberce vlivem mechanického namáhání matnět – ztrácet lesk. Na obnovení lesku se používá UV REVITAL. UV REVITAL je vy výjimečných případech používán také jako ochraná vrstva pro kamenný koberec se strukturou uzavřenou pomocí PORES KK v interiérech, kde je zároveň požadavek na 100% UV stabilitu (například v prostorách kolem vnitřních bazénů, kde se přes léto otevírají stěny atp.). Dalším okruhem použití UV REVITAL je lepení odlepené vrstvy kamenného koberce UV REZIST zpět k podkladu viz. náš článek na toto téma.

Aplikace

Na očištěný povrch kamenného koberce se nanáší válečkem, nebo štětcem tenká vrstva. Spotřeba na standartní revitalizační nátěr je cca 0,19 kg/m2. Detailní návod na použití je vždy přiložen k zakoupenému balení.

Dodávaná varianta balení

  • 1,33 kg pro cca 7 m2 plochy kamenného koberce

Pro více informací nahlédněte do sekce návody.

Co o nás říkají naši zákazníci?

⭐⭐⭐⭐⭐

Pohybuji se ve stavebnictví a proto si dokážu vážit dobře odvedené práce. Pan pokladač je řemeslník ze staré školy, takových už mnoho nenajdete. Že by se někdo zabýval takhle dokonalým napojením a naohybáním lišt a jiných detailů, to už se dnes prostě nevidí. Takže vřele doporučuji a přeji firmě hodně úspěchů.

Pan Pavel, Hřebeč

S panem Zajícem jsme byli s manželem velmi spokojeni. Je radost ho pozorovat při práci. Moc toho nenamluví, ale je to opravdový profesionál. Kamínky jsou opravdu hezké. Jsme už starší lidé a proto jsme ocenili i trpělivost s jakou nám pan Šmíd, který práce organizuje, vše vysvětlil a především doporučil úpravy terénu, aby nám koberec dlouho vydržel.

Mrakovcovi, Berounsko

Když mě firma Destone požádala o napsání této reference, tak jsem neváhal ani na chvíli. Kvalitní práci rád ocením. Bezproblémové jednání po celou dobu, co řekli to platilo, i když nám pokládku komplikovalo nevhodné počasí. Až budu realizovat zadní terasu, určitě se zase obrátím na firmu Destone.

Pan Ilja, Praha - Řepy

Přejít nahoru