Destone.cz » Produkty » Příslušenství a chemie » DESTIZOL – hydroizolační nátěr 31,19 Kg

DESTIZOL – hydroizolační nátěr 31,19 Kg

Skladem

DESTIZOL je dvousložkový pružný polymer-cementový hydroizolační nátěr nejen pod kamenný koberec. Pružnost zajišťuje polymerní modifikace a vyztužení vlákny. Spotřeba a ostatní informace níže…

více informací

Cena: 3568 Kč s DPH 3129 Kč s DPH
Do konce slevy zbývá 19 dnů!
Hmotnost: 31.19 Kg

Doprava zdarma od 22 000 Kč s DPH

orientační cenu dopravy si spočítejte níže

Výpočet ceny dopravy

Co je DESTIZOL hydroizolační nátěr?

DESTIZOL je dvousložkový pružný polymer-cementový hydroizolační nátěr nejen pod kamenný koberec. Pružnost zajišťuje polymerní modifikace a vyztužení vlákny.

K čemu slouží DESTIZOL hydroizolační nátěr?

DESTIZOL je určený pro hydroizolaci betonu, zdiva, příp. dalších stavebních materiálů na minerální bázi. DESTIZOL po smíchání složek vytvoří jemný, rychle tuhnoucí hydroizolační pružný nátěr.

Vydatnost a balení

spotřeba: cca 3,4 – 3,9 kg/m2 na 2 vrstvy o celkové tloušťce 2 mm. Spotřeba je velmi závislá na struktuře povrchu.

Dodávané balení: složka A: 22,6 kg pytel; složka B: 8,59 kg plastový kanystr.

Pro více informací o hydroizolaci DESTIZOL nahlédněte do sekce návody.

Pro veškeré informace ohledně hydroizolací pod kamenný koberec klikněte zde.

Co o nás říkají naši zákazníci?

⭐⭐⭐⭐⭐

Pohybuji se ve stavebnictví a proto si dokážu vážit dobře odvedené práce. Pan pokladač je řemeslník ze staré školy, takových už mnoho nenajdete. Že by se někdo zabýval takhle dokonalým napojením a naohybáním lišt a jiných detailů, to už se dnes prostě nevidí. Takže vřele doporučuji a přeji firmě hodně úspěchů.

Pan Pavel, Hřebeč

S panem Zajícem jsme byli s manželem velmi spokojeni. Je radost ho pozorovat při práci. Moc toho nenamluví, ale je to opravdový profesionál. Kamínky jsou opravdu hezké. Jsme už starší lidé a proto jsme ocenili i trpělivost s jakou nám pan Šmíd, který práce organizuje, vše vysvětlil a především doporučil úpravy terénu, aby nám koberec dlouho vydržel.

Mrakovcovi, Berounsko

Když mě firma Destone požádala o napsání této reference, tak jsem neváhal ani na chvíli. Kvalitní práci rád ocením. Bezproblémové jednání po celou dobu, co řekli to platilo, i když nám pokládku komplikovalo nevhodné počasí. Až budu realizovat zadní terasu, určitě se zase obrátím na firmu Destone.

Pan Ilja, Praha - Řepy

Přejít nahoru