Destone.cz » Produkty » Příslušenství a chemie » Penetryl Z – „zimní“ penetrace (aplikace při 0°C – 18°C) 3,9 kg

Penetryl Z – „zimní“ penetrace (aplikace při 0°C – 18°C) 3,9 kg

Skladem

Cena: 1788 Kč s DPH 1598 Kč s DPH
Do konce slevy zbývá 32 dnů!
Hmotnost: 3.9 Kg

Doprava zdarma od 22 000 Kč s DPH

orientační cenu dopravy si spočítejte níže

Výpočet ceny dopravy

PENETRYL Z je speciální epoxidová dvousložková penetrační hmota pro použití v exteriéru při teplotách 0°C -18°C.

Kdy použít PENETRYL Z?

PENETRYL Z zajišťuje nejčastěji hloubkovou penetraci betonu, který slouží jako podklad pod standartní kamenný koberec, i pro kamenný koberec UV REZIST. PENETRYL Z několikanásobně zvyšuje přilnavost kamenného koberce k podkladu a do jisté míry slouží jako ochrana betonu před povětrnostními vlivy, nenahrazuje však Hydroizolaci. Díky zvýšené přilnavosti vrstvy kamenného koberce je tak PENETRYL Z nebo PENETRYL UVL nedílnou součástí systému kamenného koberce Destone.

PENETRYL Z je „zimní“ alternativou k PENETRYLU UVL. Aplikační teploty prostředí a vzduchu jsou u PENETRYLU Z v rozmezí 0°C -18°C. Pro teploty nad 15°C se doporučuje použití penetrace PENETRYL UVL.

Pro více informací o penetraci PENETRYL Z nahlédněte do sekce návody.

Dodávané balení – dvě složky A a B

  • 3,9 kg (2,8 kg A + 1,1 kg B) pro cca 18 – 21 m2 plochy

Co o nás říkají naši zákazníci?

⭐⭐⭐⭐⭐

Pohybuji se ve stavebnictví a proto si dokážu vážit dobře odvedené práce. Pan pokladač je řemeslník ze staré školy, takových už mnoho nenajdete. Že by se někdo zabýval takhle dokonalým napojením a naohybáním lišt a jiných detailů, to už se dnes prostě nevidí. Takže vřele doporučuji a přeji firmě hodně úspěchů.

Pan Pavel, Hřebeč

S panem Zajícem jsme byli s manželem velmi spokojeni. Je radost ho pozorovat při práci. Moc toho nenamluví, ale je to opravdový profesionál. Kamínky jsou opravdu hezké. Jsme už starší lidé a proto jsme ocenili i trpělivost s jakou nám pan Šmíd, který práce organizuje, vše vysvětlil a především doporučil úpravy terénu, aby nám koberec dlouho vydržel.

Mrakovcovi, Berounsko

Když mě firma Destone požádala o napsání této reference, tak jsem neváhal ani na chvíli. Kvalitní práci rád ocením. Bezproblémové jednání po celou dobu, co řekli to platilo, i když nám pokládku komplikovalo nevhodné počasí. Až budu realizovat zadní terasu, určitě se zase obrátím na firmu Destone.

Pan Ilja, Praha - Řepy

Přejít nahoru