Destone.cz » Produkty » Příslušenství a chemie » Penetryl UVL – penetrace (aplikace při teplotách 13°C až 27°C) 3 kg

Penetryl UVL – penetrace (aplikace při teplotách 13°C až 27°C) 3 kg

Skladem

Cena: 1244 Kč s DPH 1087 Kč s DPH
Do konce slevy zbývá 32 dnů!
Hmotnost: 3 Kg

Doprava zdarma od 22 000 Kč s DPH

orientační cenu dopravy si spočítejte níže

Výpočet ceny dopravy

PENETRYL UVL je speciální epoxidová dvousložková penetrační hmota pro použití v exteriéru při teplotách 13°C až 27°C.

Kdy použít PENETRYL UVL?

PENETRYL UVL je hloubková epoxidová penetrace vhodná pod polyaspartický 100% UV odolný kamenný koberec UV REZIST i pod standartní epoxidový kamenný koberec. PENETRYL UVL několikanásobně zvyšuje přilnavost kamenného koberce k podkladu a do jisté míry slouží jako ochrana betonu před povětrnostními vlivy, nenahrazuje však Hydroizolaci. Tato penetrace je nedílnou součástí systému kamenného koberce Destone.

Velkou výhodou penetrace PENETRYL UVL je vhodnost aplikace kamenného koberce “do živé” penetrační vrstvy, tedy penetrování několik desítek minut před pokládkou.

Aplikační teploty prostředí (nejen teplota vzduchu, ale i podkladu) PENETRYLu UVL jsou v rozmezí 13°C až 27°C. Pro teploty nižší než 13°C se doporučuje použití penetrace PENETRYL Z .

Pro více informací o penetraci PENETRYL UVL nahlédněte do sekce návody.

Dodávané balení – dvě složky A a B

  • 3 kg (2 kg A + 1 kg B) pro cca 15 m2 plochy

Co o nás říkají naši zákazníci?

⭐⭐⭐⭐⭐

Pohybuji se ve stavebnictví a proto si dokážu vážit dobře odvedené práce. Pan pokladač je řemeslník ze staré školy, takových už mnoho nenajdete. Že by se někdo zabýval takhle dokonalým napojením a naohybáním lišt a jiných detailů, to už se dnes prostě nevidí. Takže vřele doporučuji a přeji firmě hodně úspěchů.

Pan Pavel, Hřebeč

S panem Zajícem jsme byli s manželem velmi spokojeni. Je radost ho pozorovat při práci. Moc toho nenamluví, ale je to opravdový profesionál. Kamínky jsou opravdu hezké. Jsme už starší lidé a proto jsme ocenili i trpělivost s jakou nám pan Šmíd, který práce organizuje, vše vysvětlil a především doporučil úpravy terénu, aby nám koberec dlouho vydržel.

Mrakovcovi, Berounsko

Když mě firma Destone požádala o napsání této reference, tak jsem neváhal ani na chvíli. Kvalitní práci rád ocením. Bezproblémové jednání po celou dobu, co řekli to platilo, i když nám pokládku komplikovalo nevhodné počasí. Až budu realizovat zadní terasu, určitě se zase obrátím na firmu Destone.

Pan Ilja, Praha - Řepy

Přejít nahoru