Destone.cz » Produkty » Příslušenství a chemie » PORGEL KK – gelový plnič pórů 3,2 kg

PORGEL KK – gelový plnič pórů 3,2 kg

Skladem

Cena: 1899 Kč s DPH 1698 Kč s DPH
Do konce slevy zbývá 19 dnů!
Hmotnost: 3.2 Kg

Doprava zdarma od 22 000 Kč s DPH

orientační cenu dopravy si spočítejte níže

Výpočet ceny dopravy

PORGEL KK pro kamenné koberce slouží k uzavření pórů, neboli mezer mezi jednotlivými kamínky v interiéru. Jeho odolnost povětrnostním vlivům umožňuje v některých případech jeho využití i v exteriéru. Použitá v exteriéru konzultujte s naší technickou podporou.

Co je PORGEL KK?

Čirá gelovitá dvousložková pryskyřice na epoxidové bázi. Lépe odolává povětrnostním podmínkám (výjimečné použití i v exteriéru) a stálému proudu vody (použití ve sprchových koutech). Čas zpracovatelnosti je 20 minut. Plocha je pochozí po 24 hodinách.

K čemu slouží PORGEL KK?

Slouží k uzavření pórů, neboli mezer mezi jednotlivými kamínky. Struktura povrchu kamenného koberce zůstává zachována, přičemž se značně ulehčí úklid kamenného koberce. Po aplikaci již není nutné povrch ošetřit přípravkem Revital KK.

Vydatnost a balení

Spotřeba PORGELu KK je 0,8 – 1,4 kg/m2 v závislosti na tloušťce vrstvy kamenného koberce a zrnitosti použitého kameniva. Při tloušťce vrstvy kamenného koberce 0,8 cm a doporučené zrnitostech 1-4mm, 1-5mm, nebo 3-5mm je přibližná spotřeba 0,8 kg/m2. Při tloušťce vrstvy kamenného koberce 1,4 cm a zrnitosti 4-8mm je přibližná spotřeba 1,4 kg/m2.

Dodávané balení: 3,2kg – plastové nádoby (složka A – 2,3kg, složka B – 0,9kg), pro plochu cca 4m2 (při tloušťce vrstvy 0,8cm a zrnitostech 1-4mm, 1-5mm, nebo 3-5mm)

Upozornění: aplikace se doporučuje pouze proškoleným profesionálům.

Pro více informací nahlédněte do sekce návody.

Jaký je rozdíl mezi PORGEL KK a PORES KK? Odpověď naleznete v často kladených dotazech.

Co o nás říkají naši zákazníci?

⭐⭐⭐⭐⭐

Pohybuji se ve stavebnictví a proto si dokážu vážit dobře odvedené práce. Pan pokladač je řemeslník ze staré školy, takových už mnoho nenajdete. Že by se někdo zabýval takhle dokonalým napojením a naohybáním lišt a jiných detailů, to už se dnes prostě nevidí. Takže vřele doporučuji a přeji firmě hodně úspěchů.

Pan Pavel, Hřebeč

S panem Zajícem jsme byli s manželem velmi spokojeni. Je radost ho pozorovat při práci. Moc toho nenamluví, ale je to opravdový profesionál. Kamínky jsou opravdu hezké. Jsme už starší lidé a proto jsme ocenili i trpělivost s jakou nám pan Šmíd, který práce organizuje, vše vysvětlil a především doporučil úpravy terénu, aby nám koberec dlouho vydržel.

Mrakovcovi, Berounsko

Když mě firma Destone požádala o napsání této reference, tak jsem neváhal ani na chvíli. Kvalitní práci rád ocením. Bezproblémové jednání po celou dobu, co řekli to platilo, i když nám pokládku komplikovalo nevhodné počasí. Až budu realizovat zadní terasu, určitě se zase obrátím na firmu Destone.

Pan Ilja, Praha - Řepy

Přejít nahoru