Destone.cz » Produkty » Příslušenství a chemie » Revital KK – Revitalizační nátěr (různá balení)

Revital KK – Revitalizační nátěr (různá balení)

Skladem

Cena již od: 698 Kč s DPH
Produkt je ve slevě!

Doprava zdarma od 22 000 Kč s DPH

orientační cenu dopravy si spočítejte níže

Výpočet ceny dopravy

Revital KK je speciální dvousložková epoxidová pryskyřice k obnovení lesku kamenného koberce. Slouží také jako ochraná vrstva při aplikaci plniče pórů PORES KK

Kdy použít Revital KK?

Po několika letech může povrch kamenného koberce vlivem povětrnostních podmínek, UV záření, nebo mechanického namáhání matnět – ztrácet lesk. Na obnovení lesku se používá REVITAL KK. Je možno jej také použít při aplikaci plniče pórů PORES KK v interiéru jako ochranou vrstvu.

Aplikace

Na očištěný povrch kamenného koberce se nanáší válečkem, nebo štětcem tenká vrstva Revitalu KK. Spotřeba je cca 0,35 kg/m2. Aplikace se provádí při teplotě 10 až 25 °C na dokonale suchý povrch. Povrch kamenného koberce po ošetření Revitalem KK je pochozí za 24 hodin při teplotě 20 °C. Detailní návod na použití je vždy přiložen k zakoupenému balení.

Dodávané varianty balení

  • 1,4 kg pro cca 4 m2 plochy kamenného koberce
  • 7 kg pro cca 20 m2 plochy kamenného koberce
  • 21 kg pro cca 60 m2 plochy kamenného koberce

Pro více informací nahlédněte do sekce návody.

Co o nás říkají naši zákazníci?

⭐⭐⭐⭐⭐

Pohybuji se ve stavebnictví a proto si dokážu vážit dobře odvedené práce. Pan pokladač je řemeslník ze staré školy, takových už mnoho nenajdete. Že by se někdo zabýval takhle dokonalým napojením a naohybáním lišt a jiných detailů, to už se dnes prostě nevidí. Takže vřele doporučuji a přeji firmě hodně úspěchů.

Pan Pavel, Hřebeč

S panem Zajícem jsme byli s manželem velmi spokojeni. Je radost ho pozorovat při práci. Moc toho nenamluví, ale je to opravdový profesionál. Kamínky jsou opravdu hezké. Jsme už starší lidé a proto jsme ocenili i trpělivost s jakou nám pan Šmíd, který práce organizuje, vše vysvětlil a především doporučil úpravy terénu, aby nám koberec dlouho vydržel.

Mrakovcovi, Berounsko

Když mě firma Destone požádala o napsání této reference, tak jsem neváhal ani na chvíli. Kvalitní práci rád ocením. Bezproblémové jednání po celou dobu, co řekli to platilo, i když nám pokládku komplikovalo nevhodné počasí. Až budu realizovat zadní terasu, určitě se zase obrátím na firmu Destone.

Pan Ilja, Praha - Řepy

Přejít nahoru