Destone.cz » Produkty » Příslušenství a chemie » DESTFIX opravná sada na beton 4 kg

DESTFIX opravná sada na beton 4 kg

Skladem

Cena: 586 Kč s DPH 529 Kč s DPH
Do konce slevy zbývá 32 dnů!
Hmotnost: 4 Kg

Doprava zdarma od 22 000 Kč s DPH

orientační cenu dopravy si spočítejte níže

Výpočet ceny dopravy

DESTFIX je dvousložková vysokopevnostní epoxidová polymerní malta.

DESTFIX slouží především k drobným opravám betonů. K opravám výtluků, odlomených hran schodů, ke kotvení obrubníků, pro uložení nosných desek pro kotvení šroubů apod.

Obsah balení: vědro se směsí pryskyřice a křemenného písku (složka A – 3,87 kg) a HDPE lahev s tvrdidlem (složkou B – 0,13 kg). Vědro slouží také jako vhodná nádoba k rozmíchání směsi.

Vydatnost: z jednoho balení směsi o hmotnosti 4kg zhotovíte 2,1 dm³.

Pro více informací nahlédněte do sekce návody.

Co o nás říkají naši zákazníci?

⭐⭐⭐⭐⭐

Pohybuji se ve stavebnictví a proto si dokážu vážit dobře odvedené práce. Pan pokladač je řemeslník ze staré školy, takových už mnoho nenajdete. Že by se někdo zabýval takhle dokonalým napojením a naohybáním lišt a jiných detailů, to už se dnes prostě nevidí. Takže vřele doporučuji a přeji firmě hodně úspěchů.

Pan Pavel, Hřebeč

S panem Zajícem jsme byli s manželem velmi spokojeni. Je radost ho pozorovat při práci. Moc toho nenamluví, ale je to opravdový profesionál. Kamínky jsou opravdu hezké. Jsme už starší lidé a proto jsme ocenili i trpělivost s jakou nám pan Šmíd, který práce organizuje, vše vysvětlil a především doporučil úpravy terénu, aby nám koberec dlouho vydržel.

Mrakovcovi, Berounsko

Když mě firma Destone požádala o napsání této reference, tak jsem neváhal ani na chvíli. Kvalitní práci rád ocením. Bezproblémové jednání po celou dobu, co řekli to platilo, i když nám pokládku komplikovalo nevhodné počasí. Až budu realizovat zadní terasu, určitě se zase obrátím na firmu Destone.

Pan Ilja, Praha - Řepy

Přejít nahoru